Archive for the ‘Utkání’ Category

lehtonen-kari-2

Dallas zvítězil i na ledě Minnesoty

Dallas Stars díky výhře 1:0 na ledě Minnesoty Wild prodloužil svoji vítěznou sérii už na šest zápasů a už na jedenáct utkání sérii získaného bodu. Vítěznou branku vstřelil Jamie Benn a k výhře pomohl čistým kontem gólman Kari Lehtonen.

eriksson-loui

Dokáže Dallas prodloužit vítěznou sérii v Minnesotě?

Dnes v noci čeká Dallas další střetnutí, tentokráte zavítají na led Divočáků z Minnesoty. Dallasu se v poslední době velmi daří, důkazem je pět výher v řadě.

morrow-benn

Morrow po návratu rozhodl o výhře nad Ducks

Ve formě hrající Dallas Stars nezastavil ani Anaheim, který sice vzdoroval, ale o výhře domácích nakonec rozhodl navrátilec po zranění Brenden Morrow. V závěru utkání pojistil výhru na 2:0 trefou do prázdné brány Michael Ryder.

lehtonen-ryder

Dallas hodlá prodloužit vítěznou sérii s Anaheimem

Dallas Stars je na pokraji nejdelší bodové série za posledních osm let, ale přesto se nezdá, že by měl zpomalit. Pro tým Anaheim Ducks proto tento zápas přichází v nejhorší možnou dobu.

vincour-benn

Vincour rozhodl o výhře Stars nad San Jose

Dallas Stars ve čtvrtek v noci zvítězili nad San Jose Sharks 4:3 po samostatných nájezdech a prodloužili svoji bodovou sérii už na devátý zápas v řadě. Největší měrou se o úspěch přičinil český útočník Tomáš Vincour.